ePravo: Právnická firma roku 2012
Vítěz v kategorii práva duševního vlastnictví. Doporučovaná kancelář pro oblast pracovního práva a veřejné zakázky
ePravo: Právnická firma roku 2013
Doporučovaná kancelář pro oblast pracovního práva a veřejné zakázky
ePravo: Právnická firma roku 2014
Velmi doporučovaná kancelář pro právo duševního vlastnictví a doporučovaná kancelář pro oblast veřejných zakázek
ePravo: Právnická firma roku 2015
Doporučovaná kancelář pro oblast právo duševního vlastnictví, práva informačních technologií a pro oblast veřejných zakázek
ePravo: Právnická firma roku 2016
Doporučovaná kancelář pro oblast právo duševního vlastnictví, práva informačních technologií a pro oblast veřejných zakázek
ePravo: Právnická firma roku 2017
Doporučovaná kancelář pro oblast právo duševního vlastnictví a pro oblast veřejných zakázek
ePravo: Právnická firma roku 2013-2016
Opakovaně doporučovaná kancelář pro právo duševního vlastnictví, veřejné zakázky, právo informačních technologií a pracovní právo.
Asociace PPP
Ocenění kanceláře za přínos rozvoji PPP v letech 2007, 2009 a 2011.
Úvod  |  Publikace  |  Novinky

Spolupráce s fakultou strojní ČVUT na významném projektu

13. únor 2018

Dne 13.2.2018 proběhla v budově rektorátu ČVUT tisková konference za účasti předsedy vlády v demisi Andreje Babiše, velvyslance Spojených států amerických Stephena Kinga, českého a evropského vedení koncernu General Electrics Aviation, pana rektora ČVUT pana doc. Vojtěcha Petráčka a pana děkana Fakulty strojní prof. Michaela Valáška. Předmětem tiskové konference bylo oznámení zahájení výzkumné spolupráce mezi společnostmi GE Aviation Czech a Fakultou strojní ČVUT včetně realizace prvního kroku výzkumné spolupráce – úspěšného spuštění a prvního testu převratného turbovrtulového motoru na nově vybudované unikátní výzkumné infrastruktuře ČVUT.

Potenciál tohoto projektu spolupráce s GE Aviation pro oblast výzkumu, vývoje a vzdělávání je v ČR zcela nebývalý, ČR má možnost dostat se na špičku výzkumu a vývoje v oblasti leteckých a kosmických technologií. Jsme hrdí na to, že jsme mohli přispět k úspěšnému startu realizace projektu, což ocenil i pan děkan Valášek poděkováním adresovaným naší kanceláři v rámci svého úvodního slova.

Více informací o tomto ojedinělém projektu je k dispozici např. zde.

JUDr. Karel Zuska

Mgr. Matej Kliman